
26 липня 2018р. відбулася нарада із керівниками торгових організацій облспоживспілки.
На порядку денному розглядалися питання:
1) Підсумки роботи галузі торгівлі за перше півріччя 2018 року;
2) Дотримання регламенту співпраці з постачальниками. Впровадження програмного продукту 1С: «Управління торговельним підприємством».
3) Виконання заходів по оновленню та розширенню торгової мережі;
4) Різне.
З аналізом роботи галузі торгівлі за перше півріччя 2018 року виступила провідний менеджер в торгівлі Дідух І.А.
Участь в роботі наради взяли заступники голови правління Гуменюк М.І. і Дубівка М.І.
![]()