26 липня 2018р. відбулася нарада із керівниками торгових організацій облспоживспілки.
На порядку денному розглядалися питання:
1)      Підсумки роботи галузі торгівлі за перше півріччя 2018 року;
2)      Дотримання регламенту співпраці з постачальниками. Впровадження програмного продукту 1С: «Управління торговельним підприємством».
3)      Виконання заходів по оновленню та розширенню торгової мережі;
4)      Різне.
З аналізом роботи галузі торгівлі за перше півріччя 2018 року виступила провідний менеджер в торгівлі Дідух І.А.
Участь в роботі наради взяли заступники голови правління Гуменюк М.І. і Дубівка М.І.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *