Шановні  пайовики, працівники та     ветерани споживчої кооперації, тернополяни !

Сердечно вітаю Вас з визначною датою в історії нашої держави – Днем Незалежності!
Бажаю Вам щастя, добра і злагоди, мирного неба , порозуміння і згуртованості, через які пролягає шлях до нового життя, до кращого прийдешнього!
Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності , а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!

З повагою,
Голова правління
облспоживспілки                                                                          М.Лазар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *