
Сьогодні Тернопіль відзначає свій День міста у світле свято Успіння Пресвятої Богородиці!
Хай небесний покров оберігає наше місто та його людей, а в Україні запанує Мир і злагода!
Привітання від голови правління Тернопільської споживспілки Михайла Лазара.
