
Ви вже знайомі з нашим масштабним будівництвом, а саме — ТОВ «Тернопільська облспоживспілка» будує склад промислово-продуктового призначення (посилання на детальніший матеріал — Не завдяки, а всупереч: Тернопільська облспоживспілка працює над масштабним будівництвом ).
Чому будівництво складів на часі?
По-перше, ринок складської логістики, в зв’язку з військовими діями в Україні, пережив стагнацію, що в свою чергу призвело до різкого росту попиту на складські приміщення у Тернополі.
По-друге, ефективна логістика, іншими словами, складські приміщення для зберігання продукції, вирішує коло задач бізнесу:
- Створює сприятливі умови для оптимального потоку товарів;
- Дозволяє зменшити витрати на зберігання товару іногороднім підприємствам;
- Закриває питання в потребі більш високотехнологічного складу класу А (цей склад є модернізованим об’єктом, що виділяється якісною системою охорони з відеоспостереженням, сигналізацією, високою пожежною безпекою, вентиляцією, опаленням та гідравлічними рампами).
Які задачі стояли перед початком будівництва?
Оптимальне місце будівництва — це ключовий фактор. Для цього необхідно:
- Врахувати відстань до магістралей;
- Аналіз розташування складів-конкурентів;
- Параметри землекористування, щільність забудови;
- Розрахунок витрат та ін.
Визначити місце нам також допомогла, окрім просторового аналізу, практика. Адже у с. Острів ми уже маємо складські приміщення, що доказали свою зручність і необхідність.
Що уже готово і коли вводиться в експлуатацію?
Від останніх наших новин пройшло трохи більше місяця. Що наразі готово і над чим завершуємо роботу:
- Готове облаштування бруківки на проїзну частину (1740 м);
- Завершено монтаж металевих каркасів;
- Здійснюється монтаж сендвіч-панелей на стіни та стелю (застосовуються сендвіч-панелі, які мають трьохшарову структуру);
- Працюємо паралельно над підлогами (завозимо землю, трамбуємо під бетону основу щільністю 90%);
- Реконструюємо водонапірну башту;
- Облаштовуємо пожежну водойму безпосередньо біля нового складу;
- А також ведемо поточні роботи: встановлення висувних високотехнологічних рамп, такі ж ставимо на уже діючих складах. Завозимо та ущільняємо землю з метою облаштування нових під’їзних шляхів та пожежних об’їздів.
- Крім цього, ведемо роботи по оновленню, впорядкуванню та ремонту бази облспоживспілки у місті Кременець.

Будівельні роботи плануємо завершити в жовтні місяці. Далі на нас чекає проведення електро- водопостачання, опалення, вентиляції, водовідведення та інше. А саме введення у експлуатацію буде здійснено у грудні поточного року.
Сподіваємося, що усі наші плани будуть здійснені. Ми стараємося у будь-яку нашу діяльність вкласти свої знання, енергію, кваліфікацію, і нам завжди є куди зробити крок вперед.