Ви вже знайомі з нашим масштабним будівництвом, а саме — ТОВ «Тернопільська облспоживспілка» будує склад промислово-продуктового призначення (посилання на детальніший матеріал — Не завдяки, а всупереч: Тернопільська облспоживспілка працює над масштабним будівництвом )

Чому будівництво складів на часі?

По-перше, ринок складської логістики, в зв’язку з військовими діями в Україні, пережив стагнацію, що в свою чергу призвело до різкого росту попиту на складські приміщення у Тернополі.

По-друге, ефективна логістика, іншими словами, складські приміщення для зберігання продукції, вирішує коло задач бізнесу:

  1. Створює сприятливі умови для оптимального потоку товарів;
  2. Дозволяє зменшити витрати на зберігання товару іногороднім підприємствам;
  3. Закриває питання в потребі більш високотехнологічного складу класу А (цей склад є модернізованим об’єктом, що виділяється  якісною системою охорони з відеоспостереженням, сигналізацією, високою пожежною безпекою, вентиляцією, опаленням та гідравлічними рампами).

Які задачі стояли перед початком будівництва?

Оптимальне місце будівництва — це ключовий фактор. Для цього необхідно:

  1. Врахувати відстань до магістралей;
  2. Аналіз розташування складів-конкурентів;
  3. Параметри землекористування, щільність забудови;
  4. Розрахунок витрат та ін.

Визначити місце нам також допомогла, окрім просторового аналізу, практика. Адже у с. Острів ми уже маємо складські приміщення, що доказали свою зручність і необхідність.

Що уже готово і коли вводиться в експлуатацію?

Від останніх наших новин пройшло трохи більше місяця. Що наразі готово і над чим завершуємо роботу:

  1. Готове облаштування бруківки на проїзну частину (1740 м);
  2. Завершено монтаж металевих каркасів; 
  3. Здійснюється монтаж сендвіч-панелей на стіни та стелю (застосовуються  сендвіч-панелі, які мають трьохшарову структуру);
  4. Працюємо паралельно над підлогами (завозимо землю, трамбуємо під бетону основу щільністю 90%);
  5. Реконструюємо водонапірну башту;
  6. Облаштовуємо пожежну водойму безпосередньо біля нового складу;
  7. А також ведемо поточні роботи: встановлення висувних високотехнологічних рамп, такі ж ставимо на уже діючих складах. Завозимо та ущільняємо землю з метою облаштування нових під’їзних шляхів та пожежних об’їздів.
  8. Крім цього, ведемо роботи по оновленню, впорядкуванню та ремонту бази облспоживспілки у місті Кременець.

Будівельні роботи плануємо завершити в жовтні місяці. Далі на нас чекає проведення електро- водопостачання, опалення, вентиляції, водовідведення та інше. А саме введення у експлуатацію буде здійснено у грудні поточного року.

Сподіваємося, що усі наші плани будуть здійснені. Ми стараємося у будь-яку нашу діяльність вкласти свої знання, енергію, кваліфікацію, і нам завжди є куди зробити крок вперед.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *