
Шановні пайовики, працівники, ветерани споживчої кооперації !
Сердечно вітаємо Вас з Новим 2021 роком та Різдвом Христовим !
Нехай ці свята принесуть на своїх крилах тепло, злагоду, світлі сподівання на краще майбутнє.
Хай здоровими будуть рідні, близькі Вам люди.
Бажаємо миру та спокою, впевненості у завтрашньому дні, оптимізму, енергії, наснаги, крилатої вдачі, міцного здоров’я.
Всього Вам найкращого в Новому році !
Веселих свят!
Христос Рождається !
Славимо Його !
З повагою,
за дорученням,
Голова правління
облспоживспілки
М.П.Лазар