Правління, колективи споживспілки, підприємств та організацій споживчої кооперації області вітають Лазара Михайла Павловича– голову правління Тернопільської облспоживспілки з почесною нагородою – «Людина року- 2019».
Ваша більш ніж 50 -літня титанічна праця та відданість споживчій кооперації принесла Вам великий авторитет і повагу не лише у нашому колективі, але й в області і за її межами. Під Вашим мудрим і прогресивним керівництвом наша споживспілка стала однією з кращих у системі споживчої кооперації України. Ваші досягнення в роботі неодноразово відзначені державними нагородами.
Ми пишаємось тим, що маємо можливість працювати з Вами і досягати професійних висот.
Ви чудовий організатор та керівник. І ми дуже цінуємо Ваше вміння йти в ногу з часом, бачити перспективу та приймати далекоглядні рішення, готовність завжди підтримати і прийти на допомогу.
Бажаємо Вам залишатися таким ж цілеспрямованим і життєстійким ще довгі-довгі роки.
У цей святковий день дозвольте побажати Вам міцного здоров’я і щастя, творчого натхнення . Щиро зичимо сил і наснаги для здійснення найсвітліших сподівань та задумів, щоб Ваш професійний досвід, організаторські здібності та лідерські якості і надалі слугували на благо розбудови споживчої кооперації . Щедрих Божих ласк і опіки Матері Божої на многії і благії літа!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *