У суботу 06 липня, уже традиційно, в Марійському духовному центрі Зарваниця, з нагоди професійного свята- Міжнародного дня кооперації відбулася кооперативна Проща, присвячена Міжнародному дню кооперації.

Колективи усіх районних споживчих товариств, споживчих товариств Тернопільської облспоживспілки прийняли участь у цьому прекрасному дійстві.
Близько тисячі прочан прибули святкового ранку в с. Зарваниця Теребовлянського району. Ветерани, теперішні працівники системи, їх сімї, діти та онуки зібралися на околиці села в очікуванні великого свята. Приваблювало різномаїття і краса вишиванок, теплота зустрічі і щирі та радісні посмішки від зустрічі давніх знайомих .
Розпочалося паломництво процесійною ходою до Малої базиліки Зарваницької Матері Божої.
Співаючи пісень, прочани пройшли через усе село до чудотворного місця – Собору Зарваницької Богородиці.
У Соборі відбулась Архиєрейська Божественна Літургія, яку відслужив адміністратор Малої базиліки о. м. Дмитро Квич .
Після Богослужіння о. Дмитро щиро привітав голову Тернопільської облспоживспілки      п. Михайла Лазара, голову кредитної спілки «Вигода» п. Петра Маковського та усіх працівників, які прибули на прощу і подарував Ікону Зарваницької Матері Божої керівникам цих організацій. Після Божественної Літургії відбулося водосвяття та панахида за героями, які віддали життя за кращу долю України. Потім паломники молитовно пройшли Хресною дорогою. Завершилася проща спільною молитвою в унікальному комплексі «Український Єрусалим».

В день нашого професійного свята дуже важливо зібратись всією кооперативною родиною аби відволіктись від буденності та рутини , заглибитись в себе, очиститись, збагатитись духовно. Адже багато віків Зарваниця є місцем, куди приходять прочани, щоб помолитися до образу Чудотворної Ікони Матері Божої, Зарваницьке джерело – це не лише життєдайна джерельна вода, але і невичерпне джерело віри , надії та любові для кожного з нас.
Миру Вам і добра , Божого благословення, опіки від Божої Матері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *