
27.08.2018р. у Марійському духовному центрі с. Зарваниця ( Теребовлянського р-ну) відбулися урочистості з нагоди освячення комплексу споруд «Українського Єрусалима».
За допомогу у розбудові копії гробу Господнього грамотою Верховного архиєпископа Києво-Галицького Святослава нагороджено голову правління Тернопільської облспоживспілки М.П. Лазара та заступника голови правління М.І. Гуменюка.
![]()