Сьогодні, напередодні Різдвяних свят, колектив Тернопільської споживспілки здійснив спільну духовну поїздку до Марійського духовного центру Зарваниця — одного з найважливіших місць молитви та паломництва в Україні.

У щирій і зосередженій атмосфері ми взяли участь у Богослужінні, яке очолив архієпископ-емерит Владика Василій Семенюк.

Під час спільної молитви ми просили Миру для України, Божого благословення для наших родин, колективів і всієї спільноти, а також духовної сили напередодні світлого свята Різдва Христового.

Також було освячено воду — як знак Божої благодаті, очищення та надії.
Такі моменти єдності, тиші й молитви допомагають зупинитися, переосмислити важливе та з вдячністю увійти у святковий час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *