Сьогодні Тернопіль відзначає свій День міста у світле свято Успіння Пресвятої Богородиці!
Хай небесний покров оберігає наше місто та його людей, а в Україні запанує Мир і злагода!

Привітання від голови правління Тернопільської споживспілки Михайла Лазара.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *