
04.10.2018 року кооперативний торговельно-економічний коледж Тернопільської облспожиспілки відсвяткував свій 60-ти річний ювілей.
Але чи багато навчальних закладів можуть похвалитися такою багатою історією? Наш коледж розпочав свою діяльність в 1958 році, як кооперативний технікум. За час своєї діяльності від підготував майже 35 тисяч фахівців, які своєю працею сприяють розбудові нашої держави і споживчої кооперації зокрема.
Багато головних спеціалістів системи споживчої кооперації, більшість голів правлінь районних споживчих товариств, членів правління облспоживспілки нинішнього і попередніх поколінь здобували свою першу освіту і пізнавали основи кооперації у стінах технікуму.
Завдяки їх праці та багатьох інших випускників коледжу споживча коопрація області набирає темпів розвитку, оновлюється сучасними підприємствами торгівлі.
Урочистості розпочалися з святкового Богослужіння. Подячний молебен відслужили Владика Теодор і Владика Нестор.
Незважаючи на похмуру погоду було тепло від щирих поспішок від радості зустрічі випускників коледжу різних років, ветеранів, викладачів.
В урочистій імпрезі з нагоди ювілею коледжу взяли участь Левицький В.П.-перший заступник голови правління Укркоопспілки, Лазар М.П.- голова правління облспоживспілки, представники обласної і міської влади, керівники вищих навчальних закладів споживчої кооперації і Тернопільщини, колеги з Івано-Франківська, Львова, Республік Польща і Білорусь.
Голова правління облспоживспілки М.П.Лазар та гості привітали викладачів, ветеранів коледжу, студентів зі святом та вручили подарунки і грамоти.
Студенти коледжу привітали гостей і запрошених святковим концертом.
![]()