19 червня 2018р. в приміщенні облспоживспілки відбулася семінар-нарада із керівниками та профільними спеціалістами торгових організацій з питань удосконалення торгових процесів і звітності та впровадження програмного продукту 1С:8 « Управління торговим підприємством» у всіх торговельних організаціях системи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *