З нагоди Дня незалежності та Дня міста в міській раді 23.08.2018р. відбулися урочисті збори, на яких міський голова С.В. Надал нагородив голову правління Тернопільської Облспоживспілки М.П.Лазара «Знаком міського голови» за участь у розбудові міста Тернополя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *