Вифлеємський вогонь у Тернопільській споживспілці!

Символ Миру, добра та любові, а також об’єднання усіх християн у Святвечір. Вогонь запалений на місці народження Ісуса Христа, із середини грудня його почали передавати Україною, аби він приніс Благословення кожному українцю. І от сьогодні пластуни завітали до нас — це знакова подія та велика честь! 

До речі, а як зародилася традиція передавати вогонь?

У 1998 році в австрійської телерадіокомпанії «ORF» з’явилася ідея привезти вогонь для тих, хто не має змоги відсвяткувати Різдво вдома (сиротинці, лікарні, тощо). Опісля цю традицію перейняли скаути, і вона стала міжнародною. В Україні поширюють Вифлеємський вогонь пластуни.

Ми дякуємо пластунам від щирого серця за можливість принести священний вогонь в наші домівки та поділитися ним із ближніми, в надії на те, що у новому 2024 році в Україні запанує МИР!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *