Шановні краяни, пайовики, працівники та ветерани споживчої кооперації !

Прийміть найщиріші вітання з Великим днем Світлого Христового Воскресіння!
У цей день ми дякуємо Господу Богу за те, що у дні випробувань ми відчували Його захист і підтримку. В найскладніші часи непохитно вірили – Господь не залишить нас. Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам, всій українській нації.
Пасхальні дні – це й час віддати шану всім тим, кого немає серед живих, хто, залишивши нам свою любов і життєвий досвід, поринув у вічність. Згадаймо їх молитвою та добрим словом.
Зі святом Вас, шановні! Від усього серця бажаю Вам і Вашим родинам мирного неба, міцного здоровיя, добробуту, душевної чистоти і гармонії, спокою в оселях і перемоги нашій рідній Україні.

Христос воскрес! Воістину воскрес!

З повагою,
Голова правління  споживспілки                                                 Михайло ЛАЗАР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *