
8 лютого 2018 р. відбулося засідання Ради спілки споживчих товариств України, на яких розглядалися підсумки роботи споживчої кооперації України за 2017 рік і затвердження програми розвитку на 2018 рік.
Головою Ради зборів був обраний голова правління Тернопільської облспоживспілки Лазар Михайло Павлович.
![]()