
Правління Тернопільської облспоживспілки, колектив та президія облпрофорганізації працівників споживчої кооперації вітають Лазара Михайла Павловича- голову правління Тернопільської облспоживспілки з 20 річним ювілеєм перебування на посаді голови правління Тернопільської облспоживспілки.
Зичимо Вам ,Михайле Павловичу, здоров’я і оптимізму, реалізації ідей і задуманих планів, посмішок фортуни, успіху, сімейного благополуччя і щастя. А ще бадьорості духу, стабільності, яскравих подій та незабутніх вражень. Щедрих Божих ласк і опіки Матері Божої на многії і благії літа!
![]()