Шановні    тернополяни,  пайовики, працівники та   ветерани споживчої кооперації!

Правління облспоживспілки вітає Вас з Новим роком і Різдвом Христовим, святами, які пахощами ялинки та сяйвом прикрас створюють святковий настрій, надихають до нових сподівань та мрій.
Хочемо побажати Вам, щоб Новий рік розфарбував кожну хвилину Вашого життя яскравими враженнями та позитивними емоціями. Хай в наступному році здійсняться найзаповітніші мрії, настане мир на нашій рідній українській землі.
Нехай для  Вас і Ваших родин Новий рік буде сповнений http://order-cheap-cialis.net/ щастям, радістю та добром, щирими взаєминами з колегами та друзями, а Різдво Христове наповнить серця любов»ю та спокоєм.
Щасливого Нового року та веселого Різдва !

З повагою,
За дорученням

Голова правління
облспоживспілки                                           М.Лазар

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *