Шановні пайовики, працівники, ветерани споживчої кооперації !

Вітаю Вас з Днем Державного Прапора і Днем Незалежності України!
Ці свята мають велике загальнодержавне значення, як свята свободи і миру, єднання людей в ім’я процвітання рідної країни.
Наш прапор – це символ Свободи і Незалежності, слави і відродження України. Під його знаменом багато поколінь українців йшло до проголошення самостійної України. Під ним український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність..
День Державного прапора та день Незалежності України – це пам’ять про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за незалежну державу .
На плечі нашого покоління випало тяжке випробування – відстояти власну, віками омріяну незалежність. Російський агресор згуртував українську націю, об’єднавши усіх нас єдиною метою – відстояти мир на своїй Батьківщині. Сьогодні ми схиляємо голови перед гарячими серцями кращих синів і дочок, котрі вірили у незгасну зорю України, наближали її незалежність, тими, хто сьогодні, не шкодуючи життя, захищає її від агресора.
Дорогі друзі! Бажаю Вам і Вашим рідним мирного неба, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України та її народу! Нехай Ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним.

СлаваУкраїні!
Михайло ЛАЗАР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *