Тернопільська обласна спілка споживчих товариств оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу.

         У конкурсі можуть брати участь особи, які вільно володіють українською мовою, мають науковий ступінь кандидата наук і стаж роботи на посадах педагогічних або науково-педагогічних працівників не менш як 10 років. 

         Строк подання заяв – з 09 березня по 08 травня 2020 р.

         Претенденти для участі у конкурсі, подають такі документи: заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про застосування або незастосування до претендента обмежень, встановлених частиною другою статті 42 Закону України “Про вищу освіту”; особовий листок з обліку кадрів з фотографією розміром
3 х 4 см; автобіографію; копії документів про вищу освіту, науковий ступінь та вчене звання; довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 р. № 1465; довідку про наявність або відсутність судимості; витяг з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення; копію паспорта, засвідчену претендентом; копію трудової книжки; письмову згоду на збір та обробку персональних даних; копію посвідчення щодо вільного володіння державною мовою; засвідчену копію довідки про результати перевірки, видану органом, в якому така перевірка проводилася, або письмову заяву на ім’я засновника, в якій повідомляється, що до претендента не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», за формою, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади», та згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно претендента відповідно до зазначеного Закону.

         Копії документів, які подаються претендентом (крім копії паспорта), можуть бути засвідчені за місцем роботи претендента, засновником або нотаріально.

         Вибори претендента на посаду керівника коледжу відбудуться 21 травня 2020 року.

         Документи надсилати на адресу: 46001. м.Тернопіль, майдан Волі, 4, Облспоживспілка,  електронна пошта: oss.teko@gmail.com.

Телефони для довідок:   ( 0352 ) 52-10-01, 52-68-25   

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *