14.02.2019 року відбувся ІII з’їзд спілки споживчих товариств Тернопільської області.
На з’їзді розглянуто результати господарсько-фінансової діяльності спілки споживчих товариств Тернопільської області за звітний період 2014- 2018 рр. та затверджено Програми розвитку на 2019-2023 роки
Зі звітною доповіддю виступив голова правління Михайло Лазар, який у своєму виступі зробив детальний, критичний аналіз діяльності споживчої кооперації області за звітний період та визначив пріоритетні шляхи розвитку на перспективу.
Зі звітом ревізійної комісії споживспілки виступив її голова Руслан Цонков.
Делегати з’їзду обговорили доповідь голови правління. поділилися своїми проблемами та думками щодо подальшого розвитку системи.
У роботі з”їзду взяв участь та виступив перший заступник голови правління Укркоопспілки Микола Володимирович Людвічук.
Микола Володимирович Людвічук у своєму виступі відзначив позитивні напрямки торговельної діяльності споживчої кооперації Тернопільщини та окреслив перелік питань над якими потрібно працювати. По закінченні свого виступу Микола Володимирович вручив нагороди кращим працівникам споживчої кооперації області.
Далі з’їзд розглянув низку інших питань порядку денного.
Найвищий кооперативний форум спілки споживчої кооперації Тернопільської області обрав Раду споживспілки та ревізійну комісію.
По завершенню роботи з’їзду відбулися перші збори Ради споживспілки, на яких члени ради обрали головою правління Лазара М.П. та членами правління: Дубівку М.І., Гуменюка М.І., Фільварочного В.Г., Гуйду Г.Б. , Богданця Т.Б., Савчака С.М.

Вітаємо Михайла Павловича та членів правління з обранням. Ми впевнені, що Ваш великий досвід роботи, професіоналізм, наполегливість, сумлінність та відданість справі сприятимуть розбудові споживчої кооперації краю.
Бажаємо вам нових звершень у професійній діяльності, успіхів у вирішенні всіх складних і відповідальних завдань, які постають перед вами у повсякденній роботі. Добра вам, щедрої долі, бадьорості духу та благополуччя!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *